Apie musVeiklos sritysSpecialistaiKontaktaiNaujienos ir įvykiai
DIRBAME, KAD TAPTUMĖTE PAVYZDŽIU

Dr. Odeta Kupetienė
Dr. Regimantas Čiupaila
Dr. Irena Žukauskaitė

Dr. Darius Bazaras


Išsilavinimas

Darius studijavo Vilniaus technikos universitete (1989 – 1994) ir įgijo Inžinieriaus diplomą. Vėliau tęsė studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete (1994 – 1996) ir jam buvo suteiktas Civilinės inžinerijos magistro diplomas. 2002 metais apsigynė daktaro disertaciją ir yra Technologijos mokslų daktaras. Dariaus mokslinių interesų sritys: logistika, reversinė logistika, vežimo technologijos, darbo organizavimas ir valdymas, transporto įmonių organizavimas ir valdymas, neformalus ugdymas.

Patirtis

Darius turi darbo tarptautinėse organizacijose ir programose patirties: 2006–2007 m. buvo BSR INTERREG IIIB, Kaimynystės programos Tarptautinio projekto „LogOn Baltic Developing Regions through Spatial Planning and Logistics & ICT Competence“ dalyvis ir vykdytojas; 2009–2012 m. buvo Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo (toliau – ETBT) programos 2007– 2013 m. Baltijos jūros regiono programos projekto “Connecting Authorities for Safer Heavy Goods traffic in the Baltic Sea Region - C.A.S.H.“ dalyvis ir vykdytojas.

Darius yra atlikęs užsakomuosius darbus bei ekspertizes, susijusias su logistikos, transporto sistemų kūrimo, reorganizavimo bei įvertinimo užduotimis.

Pagrindinės kvalifikacijos

·       Logistikos ir transporto sistemų kūrimas, valdymas, reorganizavimas ir vertinimas;
·       Logistikos ir transporto sistemų tyrimų, analizių, valdymo strategijų ir plėtros programų rengimas;
·       Konsultavimas ir mokymai.

Apie mus
|
Veiklos sritys
|
Specialistai
|
Kontaktai
|
Naujienos ir įvykiai