Apie musVeiklos sritysSpecialistaiKontaktaiNaujienos ir įvykiai
DIRBAME, KAD TAPTUMĖTE PAVYZDŽIU

Dr. Odeta Kupetienė
Dr. Darius Bazaras
Dr. Regimantas Čiupaila

Dr. Irena Žukauskaitė


Išsilavinimas


2003 m. baigė Vilniaus universiteto Organizacinės psichologijos magistrantūrą. 2009 m. Vilniaus universitete apgynė socialinių mokslų (psichologijos) daktaro disertaciją, tema „Naujų darbuotojų socializacijos organizacijoje veiksniai: mentoriaus vaidmuo“. Už darbo aktualumą 2007 metais gauta Miunsterio „Balticum“ fondo premija.

Patirtis

Nuo 2002 m. dirbdama laisvai samdoma eksperte, Irena dalyvavo konsultacinių kompanijų UAB „Organizacijų vystymo centras“, Konsultacinė firma „Preilė“, UAB "Prime people", UAB „Vaičiulis ir partneriai“, UAB „Vadybos pokyčių konsultavimas“, UAB "Ernst & Young Baltic", VšĮ "Mokymų, tyrimų ir vystymo centras", UAB "Ikolta", UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“, UAB „Žmogaus studijų centras“, UAB „Kitokie projektai“ ir kt. vykdytuose projektuose, susijusiuose su žmogiškųjų išteklių valdymu, personalo ugdymu, tyrimais organizacijose, bei personalo vertinimo instrumentų kūrimu ir adaptavimu.

2003-2006 dirbo Vilniaus Pedagoginiame (dabar – Lietuvos edukologijos) universitete dėstytoja. 2007-2008 buvo projekto „Profesinio tinkamumo testų vertimo į lietuvių kalbą, jų adaptavimo ir standartizavimo Lietuvai“ administratorė. Šiuo metu dėsto Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete ir yra Vilniaus universiteto įgyvendinamo projekto „Gabių mokinių atpažinimas: psichologinių instrumentų standartizavimas ir taikymas“ vadovė.

Pagrindinės kvalifikacijos

·       Žmogiškųjų išteklių valdymas;

·       Tyrimų, analizių, personalo valdymo strategijų ir plėtros programų rengimas;

·       Konsultavimas ir mokymai.

Apie mus
|
Veiklos sritys
|
Specialistai
|
Kontaktai
|
Naujienos ir įvykiai